LOGIN
LSOK APS/SELSKABER MØDER EVENTS
TIL LILLEBÆLT SPORT & KULTUR
UGEPLAN
NY BRUGER HER/LOGIN ØVERST
SPORT
SVØMNING
FITNESS
TIL LILLEBÆLT SPORT & KULTUR
Forsiden
Vælg firma
LSOK APS/SELSKABER MØDER EVENTS
TIL LILLEBÆLT SPORT & KULTUR
Menu
LSOK APS/SELSKABER MØDER EVENTS
TIL LILLEBÆLT SPORT & KULTUR
UGEPLAN
NY BRUGER HER/LOGIN ØVERST
SPORT
SVØMNING
FITNESS
TIL LILLEBÆLT SPORT & KULTUR
Login
Alle hold
Alle hold
Forsiden
>
Alle hold
Uge 12
Uge 11
I dag
Uge 13
Uge 11
I dag
Uge 13
Mandag 18. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Frank Pedersen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
08:00 - 08:45
Aqua fitness
Gitte Ørnstrøm
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
MBL - Mave/Baller/Lår
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 10:00
Funktionel træning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
10:15 - 11:00
Funktionel Træning
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
11:00 - 11:25
Baby svømning
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Lille bassin Strib Svømmehal
11:30 - 11:55
Baby svømning
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Lille bassin Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping Fusion
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:50
Pump
Michel Gynthersen Schmidt
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:30 - 18:30
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
18:00 - 18:45
Slynge træning
Michel Gynthersen Schmidt
Lillebæltshallerne: Spejlsal 2 Middelfart v/Squash
18:00 - 19:00
Body Bike
Ole Brøkker-Knudsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
18:00 - 19:00
Flow Yoga
Louise Lykke
Holdlokaler: Lokale 3 Stor Strib Fritids- og Aktivitetscenter
Mandag 18. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Frank Pedersen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
08:00 - 08:45
Aqua fitness
Gitte Ørnstrøm
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
MBL - Mave/Baller/Lår
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 10:00
Funktionel træning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
10:15 - 11:00
Funktionel Træning
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
11:00 - 11:25
Baby svømning
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Lille bassin Strib Svømmehal
11:30 - 11:55
Baby svømning
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Lille bassin Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping Fusion
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:50
Pump
Michel Gynthersen Schmidt
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:30 - 18:30
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
18:00 - 18:45
Slynge træning
Michel Gynthersen Schmidt
Lillebæltshallerne: Spejlsal 2 Middelfart v/Squash
18:00 - 19:00
Body Bike
Ole Brøkker-Knudsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
18:00 - 19:00
Flow Yoga
Louise Lykke
Holdlokaler: Lokale 3 Stor Strib Fritids- og Aktivitetscenter
Man 18. mar 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Frank Pedersen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
08:00 - 08:45
Aqua fitness
Gitte Ørnstrøm
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
MBL - Mave/Baller/Lår
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 10:00
Funktionel træning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
10:15 - 11:00
Funktionel Træning
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
11:00 - 11:25
Baby svømning
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Lille bassin Strib Svømmehal
11:30 - 11:55
Baby svømning
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Lille bassin Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping Fusion
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:50
Pump
Michel Gynthersen Schmidt
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:30 - 18:30
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
18:00 - 18:45
Slynge træning
Michel Gynthersen Schmidt
Lillebæltshallerne: Spejlsal 2 Middelfart v/Squash
18:00 - 19:00
Body Bike
Ole Brøkker-Knudsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
18:00 - 19:00
Flow Yoga
Louise Lykke
Holdlokaler: Lokale 3 Stor Strib Fritids- og Aktivitetscenter
Mandag 18. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Frank Pedersen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
08:00 - 08:45
Aqua fitness
Gitte Ørnstrøm
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
MBL - Mave/Baller/Lår
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 10:00
Funktionel træning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
10:15 - 11:00
Funktionel Træning
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
11:00 - 11:25
Baby svømning
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Lille bassin Strib Svømmehal
11:30 - 11:55
Baby svømning
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Lille bassin Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping Fusion
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:50
Pump
Michel Gynthersen Schmidt
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:30 - 18:30
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
18:00 - 18:45
Slynge træning
Michel Gynthersen Schmidt
Lillebæltshallerne: Spejlsal 2 Middelfart v/Squash
18:00 - 19:00
Body Bike
Ole Brøkker-Knudsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
18:00 - 19:00
Flow Yoga
Louise Lykke
Holdlokaler: Lokale 3 Stor Strib Fritids- og Aktivitetscenter
Tirsdag 19. marts 2024
08:30 - 09:30
Body Bike
Jørn Rasmus Hansen
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
09:00 - 10:00
Slynge/core træning
Michel Gynthersen Schmidt
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 10:15
Yoga
Mille Kaadt
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
10:15 - 11:00
Funktionel senior træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:30 - 11:45
Bindevævsmassage
Mille Kaadt
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 17:45
Cirkel med step
Lone Laustrup
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:15 - 18:15
Body bike
Helle Kreipke
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
18:05 - 18:50
Jumping
Jeanette Bøgeskov
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
19:00 - 19:45
Aqua fitness
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
19:00 - 20:00
Pilates
Rikke Marie Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
20:00 - 20:45
Saunagus damer
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Sauna damer Strib Svømmehal
20:00 - 20:45
Saunagus herrer
Lars Erichsen Boesen
Svømmehal: Sauna herrer Strib Svømmehal
Tirsdag 19. marts 2024
08:30 - 09:30
Body Bike
Jørn Rasmus Hansen
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
09:00 - 10:00
Slynge/core træning
Michel Gynthersen Schmidt
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 10:15
Yoga
Mille Kaadt
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
10:15 - 11:00
Funktionel senior træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:30 - 11:45
Bindevævsmassage
Mille Kaadt
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 17:45
Cirkel med step
Lone Laustrup
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:15 - 18:15
Body bike
Helle Kreipke
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
18:05 - 18:50
Jumping
Jeanette Bøgeskov
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
19:00 - 19:45
Aqua fitness
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
19:00 - 20:00
Pilates
Rikke Marie Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
20:00 - 20:45
Saunagus damer
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Sauna damer Strib Svømmehal
20:00 - 20:45
Saunagus herrer
Lars Erichsen Boesen
Svømmehal: Sauna herrer Strib Svømmehal
Tir 19. mar 2024
08:30 - 09:30
Body Bike
Jørn Rasmus Hansen
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
09:00 - 10:00
Slynge/core træning
Michel Gynthersen Schmidt
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 10:15
Yoga
Mille Kaadt
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
10:15 - 11:00
Funktionel senior træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:30 - 11:45
Bindevævsmassage
Mille Kaadt
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 17:45
Cirkel med step
Lone Laustrup
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:15 - 18:15
Body bike
Helle Kreipke
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
18:05 - 18:50
Jumping
Jeanette Bøgeskov
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
19:00 - 19:45
Aqua fitness
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
19:00 - 20:00
Pilates
Rikke Marie Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
20:00 - 20:45
Saunagus damer
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Sauna damer Strib Svømmehal
20:00 - 20:45
Saunagus herrer
Lars Erichsen Boesen
Svømmehal: Sauna herrer Strib Svømmehal
Tirsdag 19. marts 2024
08:30 - 09:30
Body Bike
Jørn Rasmus Hansen
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
09:00 - 10:00
Slynge/core træning
Michel Gynthersen Schmidt
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 10:15
Yoga
Mille Kaadt
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
10:15 - 11:00
Funktionel senior træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:30 - 11:45
Bindevævsmassage
Mille Kaadt
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 17:45
Cirkel med step
Lone Laustrup
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:15 - 18:15
Body bike
Helle Kreipke
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
18:05 - 18:50
Jumping
Jeanette Bøgeskov
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
19:00 - 19:45
Aqua fitness
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
19:00 - 20:00
Pilates
Rikke Marie Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
20:00 - 20:45
Saunagus damer
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Sauna damer Strib Svømmehal
20:00 - 20:45
Saunagus herrer
Lars Erichsen Boesen
Svømmehal: Sauna herrer Strib Svømmehal
Onsdag 20. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Dorte Kronborg Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
Cirkel med step
Gitte Ørnstrøm
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
09:00 - 09:45
Aqua fitness
Nikolaj Ørbæk Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
10:15 - 11:15
Mor/ baby træning
Lene Oxholm Ballisager
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping Fusion
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Funktionel træning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:30 - 18:00
Deep Water Puls
Michel Gynthersen Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
18:00 - 18:45
Stram Op
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
18:00 - 18:50
Body Bike
Keld Bach Randers
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
18:00 - 19:00
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
19:00 - 20:15
SDS træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
20:30 - 21:15
Meditation og Saunagus damer
Rikke Lee
Svømmehal: Sauna damer Strib Svømmehal
Onsdag 20. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Dorte Kronborg Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
Cirkel med step
Gitte Ørnstrøm
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
09:00 - 09:45
Aqua fitness
Nikolaj Ørbæk Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
10:15 - 11:15
Mor/ baby træning
Lene Oxholm Ballisager
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping Fusion
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Funktionel træning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:30 - 18:00
Deep Water Puls
Michel Gynthersen Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
18:00 - 18:45
Stram Op
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
18:00 - 18:50
Body Bike
Keld Bach Randers
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
18:00 - 19:00
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
19:00 - 20:15
SDS træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
20:30 - 21:15
Meditation og Saunagus damer
Rikke Lee
Svømmehal: Sauna damer Strib Svømmehal
Ons 20. mar 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Dorte Kronborg Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
Cirkel med step
Gitte Ørnstrøm
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
09:00 - 09:45
Aqua fitness
Nikolaj Ørbæk Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
10:15 - 11:15
Mor/ baby træning
Lene Oxholm Ballisager
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping Fusion
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Funktionel træning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:30 - 18:00
Deep Water Puls
Michel Gynthersen Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
18:00 - 18:45
Stram Op
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
18:00 - 18:50
Body Bike
Keld Bach Randers
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
18:00 - 19:00
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
19:00 - 20:15
SDS træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
20:30 - 21:15
Meditation og Saunagus damer
Rikke Lee
Svømmehal: Sauna damer Strib Svømmehal
Onsdag 20. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Dorte Kronborg Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
Cirkel med step
Gitte Ørnstrøm
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
09:00 - 09:45
Aqua fitness
Nikolaj Ørbæk Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
10:15 - 11:15
Mor/ baby træning
Lene Oxholm Ballisager
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping Fusion
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Funktionel træning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:30 - 18:00
Deep Water Puls
Michel Gynthersen Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
18:00 - 18:45
Stram Op
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
18:00 - 18:50
Body Bike
Keld Bach Randers
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
18:00 - 19:00
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
19:00 - 20:15
SDS træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
20:30 - 21:15
Meditation og Saunagus damer
Rikke Lee
Svømmehal: Sauna damer Strib Svømmehal
Torsdag 21. marts 2024
08:30 - 09:30
Body Bike
Jørn Rasmus Hansen
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
09:00 - 10:00
MBL-jumping
Gitte Ørnstrøm
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
15:00 - 15:45
Aqua fitness
Nikolaj Ørbæk Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping
Jeanette Bøgeskov
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 17:45
Core/ puls
Michel Gynthersen Schmidt
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:30 - 18:30
Body bike
Ole Brøkker-Knudsen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
18:00 - 18:45
Step
Maj-Britt Vebå Aul
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
19:00 - 20:00
Pilates
Rikke Marie Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
19:00 - 20:15
Yoga
Susanne Warberg Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
20:00 - 20:45
Vand til kant træning
Henrik Schmidt Asmussen m.fl.
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
Torsdag 21. marts 2024
08:30 - 09:30
Body Bike
Jørn Rasmus Hansen
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
09:00 - 10:00
MBL-jumping
Gitte Ørnstrøm
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
15:00 - 15:45
Aqua fitness
Nikolaj Ørbæk Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping
Jeanette Bøgeskov
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 17:45
Core/ puls
Michel Gynthersen Schmidt
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:30 - 18:30
Body bike
Ole Brøkker-Knudsen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
18:00 - 18:45
Step
Maj-Britt Vebå Aul
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
19:00 - 20:00
Pilates
Rikke Marie Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
19:00 - 20:15
Yoga
Susanne Warberg Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
20:00 - 20:45
Vand til kant træning
Henrik Schmidt Asmussen m.fl.
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
Tor 21. mar 2024
08:30 - 09:30
Body Bike
Jørn Rasmus Hansen
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
09:00 - 10:00
MBL-jumping
Gitte Ørnstrøm
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
15:00 - 15:45
Aqua fitness
Nikolaj Ørbæk Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping
Jeanette Bøgeskov
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 17:45
Core/ puls
Michel Gynthersen Schmidt
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:30 - 18:30
Body bike
Ole Brøkker-Knudsen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
18:00 - 18:45
Step
Maj-Britt Vebå Aul
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
19:00 - 20:00
Pilates
Rikke Marie Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
19:00 - 20:15
Yoga
Susanne Warberg Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
20:00 - 20:45
Vand til kant træning
Henrik Schmidt Asmussen m.fl.
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
Torsdag 21. marts 2024
08:30 - 09:30
Body Bike
Jørn Rasmus Hansen
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
09:00 - 10:00
MBL-jumping
Gitte Ørnstrøm
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
15:00 - 15:45
Aqua fitness
Nikolaj Ørbæk Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping
Jeanette Bøgeskov
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 17:45
Core/ puls
Michel Gynthersen Schmidt
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:30 - 18:30
Body bike
Ole Brøkker-Knudsen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
18:00 - 18:45
Step
Maj-Britt Vebå Aul
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
19:00 - 20:00
Pilates
Rikke Marie Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
19:00 - 20:15
Yoga
Susanne Warberg Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
20:00 - 20:45
Vand til kant træning
Henrik Schmidt Asmussen m.fl.
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
Fredag 22. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Dorte Kronborg Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
07:45 - 08:20
Deep Water Puls
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
Cirkel træning
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
09:00 - 10:00
SDS træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:00 - 11:00
Mor/baby træning
Lene Oxholm Ballisager
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:15 - 11:00
Cirkeltræning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 18:00
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
Fredag 22. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Dorte Kronborg Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
07:45 - 08:20
Deep Water Puls
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
Cirkel træning
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
09:00 - 10:00
SDS træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:00 - 11:00
Mor/baby træning
Lene Oxholm Ballisager
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:15 - 11:00
Cirkeltræning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 18:00
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
Fre 22. mar 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Dorte Kronborg Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
07:45 - 08:20
Deep Water Puls
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
Cirkel træning
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
09:00 - 10:00
SDS træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:00 - 11:00
Mor/baby træning
Lene Oxholm Ballisager
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:15 - 11:00
Cirkeltræning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 18:00
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
Fredag 22. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Dorte Kronborg Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
07:45 - 08:20
Deep Water Puls
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
Cirkel træning
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
09:00 - 10:00
SDS træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:00 - 11:00
Mor/baby træning
Lene Oxholm Ballisager
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:15 - 11:00
Cirkeltræning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 18:00
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
Lørdag 23. marts 2024
Ingen aktiviteter at vise
Lørdag 23. marts 2024
Ingen aktiviteter at vise
Lør 23. mar 2024
Ingen aktiviteter at vise
Lørdag 23. marts 2024
Ingen aktiviteter at vise
Søndag 24. marts 2024
10:00 - 10:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Fritids- og Aktivitetscenter
10:00 - 10:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Fritids- og Aktivitetscenter
10:00 - 11:00
Body bike
Helle Kreipke
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
Søndag 24. marts 2024
10:00 - 10:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Fritids- og Aktivitetscenter
10:00 - 10:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Fritids- og Aktivitetscenter
10:00 - 11:00
Body bike
Helle Kreipke
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
Søn 24. mar 2024
10:00 - 10:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Fritids- og Aktivitetscenter
10:00 - 10:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Fritids- og Aktivitetscenter
10:00 - 11:00
Body bike
Helle Kreipke
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
Søndag 24. marts 2024
10:00 - 10:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Fritids- og Aktivitetscenter
10:00 - 10:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Fritids- og Aktivitetscenter
10:00 - 11:00
Body bike
Helle Kreipke
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
Mandag 18. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Frank Pedersen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
08:00 - 08:45
Aqua fitness
Gitte Ørnstrøm
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
MBL - Mave/Baller/Lår
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 10:00
Funktionel træning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
10:15 - 11:00
Funktionel Træning
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
11:00 - 11:25
Baby svømning
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Lille bassin Strib Svømmehal
11:30 - 11:55
Baby svømning
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Lille bassin Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping Fusion
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:50
Pump
Michel Gynthersen Schmidt
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:30 - 18:30
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
18:00 - 18:45
Slynge træning
Michel Gynthersen Schmidt
Lillebæltshallerne: Spejlsal 2 Middelfart v/Squash
18:00 - 19:00
Body Bike
Ole Brøkker-Knudsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
18:00 - 19:00
Flow Yoga
Louise Lykke
Holdlokaler: Lokale 3 Stor Strib Fritids- og Aktivitetscenter
Mandag 18. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Frank Pedersen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
08:00 - 08:45
Aqua fitness
Gitte Ørnstrøm
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
MBL - Mave/Baller/Lår
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 10:00
Funktionel træning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
10:15 - 11:00
Funktionel Træning
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
11:00 - 11:25
Baby svømning
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Lille bassin Strib Svømmehal
11:30 - 11:55
Baby svømning
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Lille bassin Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping Fusion
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:50
Pump
Michel Gynthersen Schmidt
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:30 - 18:30
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
18:00 - 18:45
Slynge træning
Michel Gynthersen Schmidt
Lillebæltshallerne: Spejlsal 2 Middelfart v/Squash
18:00 - 19:00
Body Bike
Ole Brøkker-Knudsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
18:00 - 19:00
Flow Yoga
Louise Lykke
Holdlokaler: Lokale 3 Stor Strib Fritids- og Aktivitetscenter
Man 18. mar 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Frank Pedersen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
08:00 - 08:45
Aqua fitness
Gitte Ørnstrøm
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
MBL - Mave/Baller/Lår
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 10:00
Funktionel træning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
10:15 - 11:00
Funktionel Træning
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
11:00 - 11:25
Baby svømning
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Lille bassin Strib Svømmehal
11:30 - 11:55
Baby svømning
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Lille bassin Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping Fusion
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:50
Pump
Michel Gynthersen Schmidt
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:30 - 18:30
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
18:00 - 18:45
Slynge træning
Michel Gynthersen Schmidt
Lillebæltshallerne: Spejlsal 2 Middelfart v/Squash
18:00 - 19:00
Body Bike
Ole Brøkker-Knudsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
18:00 - 19:00
Flow Yoga
Louise Lykke
Holdlokaler: Lokale 3 Stor Strib Fritids- og Aktivitetscenter
Mandag 18. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Frank Pedersen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
08:00 - 08:45
Aqua fitness
Gitte Ørnstrøm
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
MBL - Mave/Baller/Lår
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 10:00
Funktionel træning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
10:15 - 11:00
Funktionel Træning
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
11:00 - 11:25
Baby svømning
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Lille bassin Strib Svømmehal
11:30 - 11:55
Baby svømning
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Lille bassin Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping Fusion
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:50
Pump
Michel Gynthersen Schmidt
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:30 - 18:30
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
18:00 - 18:45
Slynge træning
Michel Gynthersen Schmidt
Lillebæltshallerne: Spejlsal 2 Middelfart v/Squash
18:00 - 19:00
Body Bike
Ole Brøkker-Knudsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
18:00 - 19:00
Flow Yoga
Louise Lykke
Holdlokaler: Lokale 3 Stor Strib Fritids- og Aktivitetscenter
Tirsdag 19. marts 2024
08:30 - 09:30
Body Bike
Jørn Rasmus Hansen
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
09:00 - 10:00
Slynge/core træning
Michel Gynthersen Schmidt
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 10:15
Yoga
Mille Kaadt
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
10:15 - 11:00
Funktionel senior træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:30 - 11:45
Bindevævsmassage
Mille Kaadt
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 17:45
Cirkel med step
Lone Laustrup
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:15 - 18:15
Body bike
Helle Kreipke
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
18:05 - 18:50
Jumping
Jeanette Bøgeskov
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
19:00 - 19:45
Aqua fitness
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
19:00 - 20:00
Pilates
Rikke Marie Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
20:00 - 20:45
Saunagus damer
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Sauna damer Strib Svømmehal
20:00 - 20:45
Saunagus herrer
Lars Erichsen Boesen
Svømmehal: Sauna herrer Strib Svømmehal
Tirsdag 19. marts 2024
08:30 - 09:30
Body Bike
Jørn Rasmus Hansen
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
09:00 - 10:00
Slynge/core træning
Michel Gynthersen Schmidt
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 10:15
Yoga
Mille Kaadt
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
10:15 - 11:00
Funktionel senior træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:30 - 11:45
Bindevævsmassage
Mille Kaadt
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 17:45
Cirkel med step
Lone Laustrup
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:15 - 18:15
Body bike
Helle Kreipke
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
18:05 - 18:50
Jumping
Jeanette Bøgeskov
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
19:00 - 19:45
Aqua fitness
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
19:00 - 20:00
Pilates
Rikke Marie Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
20:00 - 20:45
Saunagus damer
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Sauna damer Strib Svømmehal
20:00 - 20:45
Saunagus herrer
Lars Erichsen Boesen
Svømmehal: Sauna herrer Strib Svømmehal
Tir 19. mar 2024
08:30 - 09:30
Body Bike
Jørn Rasmus Hansen
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
09:00 - 10:00
Slynge/core træning
Michel Gynthersen Schmidt
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 10:15
Yoga
Mille Kaadt
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
10:15 - 11:00
Funktionel senior træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:30 - 11:45
Bindevævsmassage
Mille Kaadt
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 17:45
Cirkel med step
Lone Laustrup
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:15 - 18:15
Body bike
Helle Kreipke
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
18:05 - 18:50
Jumping
Jeanette Bøgeskov
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
19:00 - 19:45
Aqua fitness
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
19:00 - 20:00
Pilates
Rikke Marie Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
20:00 - 20:45
Saunagus damer
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Sauna damer Strib Svømmehal
20:00 - 20:45
Saunagus herrer
Lars Erichsen Boesen
Svømmehal: Sauna herrer Strib Svømmehal
Tirsdag 19. marts 2024
08:30 - 09:30
Body Bike
Jørn Rasmus Hansen
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
09:00 - 10:00
Slynge/core træning
Michel Gynthersen Schmidt
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 10:15
Yoga
Mille Kaadt
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
10:15 - 11:00
Funktionel senior træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:30 - 11:45
Bindevævsmassage
Mille Kaadt
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 17:45
Cirkel med step
Lone Laustrup
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:15 - 18:15
Body bike
Helle Kreipke
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
18:05 - 18:50
Jumping
Jeanette Bøgeskov
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
19:00 - 19:45
Aqua fitness
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
19:00 - 20:00
Pilates
Rikke Marie Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
20:00 - 20:45
Saunagus damer
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Sauna damer Strib Svømmehal
20:00 - 20:45
Saunagus herrer
Lars Erichsen Boesen
Svømmehal: Sauna herrer Strib Svømmehal
Onsdag 20. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Dorte Kronborg Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
Cirkel med step
Gitte Ørnstrøm
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
09:00 - 09:45
Aqua fitness
Nikolaj Ørbæk Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
10:15 - 11:15
Mor/ baby træning
Lene Oxholm Ballisager
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping Fusion
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Funktionel træning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:30 - 18:00
Deep Water Puls
Michel Gynthersen Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
18:00 - 18:45
Stram Op
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
18:00 - 18:50
Body Bike
Keld Bach Randers
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
18:00 - 19:00
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
19:00 - 20:15
SDS træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
20:30 - 21:15
Meditation og Saunagus damer
Rikke Lee
Svømmehal: Sauna damer Strib Svømmehal
Onsdag 20. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Dorte Kronborg Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
Cirkel med step
Gitte Ørnstrøm
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
09:00 - 09:45
Aqua fitness
Nikolaj Ørbæk Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
10:15 - 11:15
Mor/ baby træning
Lene Oxholm Ballisager
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping Fusion
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Funktionel træning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:30 - 18:00
Deep Water Puls
Michel Gynthersen Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
18:00 - 18:45
Stram Op
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
18:00 - 18:50
Body Bike
Keld Bach Randers
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
18:00 - 19:00
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
19:00 - 20:15
SDS træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
20:30 - 21:15
Meditation og Saunagus damer
Rikke Lee
Svømmehal: Sauna damer Strib Svømmehal
Ons 20. mar 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Dorte Kronborg Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
Cirkel med step
Gitte Ørnstrøm
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
09:00 - 09:45
Aqua fitness
Nikolaj Ørbæk Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
10:15 - 11:15
Mor/ baby træning
Lene Oxholm Ballisager
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping Fusion
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Funktionel træning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:30 - 18:00
Deep Water Puls
Michel Gynthersen Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
18:00 - 18:45
Stram Op
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
18:00 - 18:50
Body Bike
Keld Bach Randers
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
18:00 - 19:00
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
19:00 - 20:15
SDS træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
20:30 - 21:15
Meditation og Saunagus damer
Rikke Lee
Svømmehal: Sauna damer Strib Svømmehal
Onsdag 20. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Dorte Kronborg Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
Cirkel med step
Gitte Ørnstrøm
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
09:00 - 09:45
Aqua fitness
Nikolaj Ørbæk Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
10:15 - 11:15
Mor/ baby træning
Lene Oxholm Ballisager
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping Fusion
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Funktionel træning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:30 - 18:00
Deep Water Puls
Michel Gynthersen Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
18:00 - 18:45
Stram Op
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
18:00 - 18:50
Body Bike
Keld Bach Randers
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
18:00 - 19:00
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
19:00 - 20:15
SDS træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
20:30 - 21:15
Meditation og Saunagus damer
Rikke Lee
Svømmehal: Sauna damer Strib Svømmehal
Torsdag 21. marts 2024
08:30 - 09:30
Body Bike
Jørn Rasmus Hansen
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
09:00 - 10:00
MBL-jumping
Gitte Ørnstrøm
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
15:00 - 15:45
Aqua fitness
Nikolaj Ørbæk Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping
Jeanette Bøgeskov
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 17:45
Core/ puls
Michel Gynthersen Schmidt
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:30 - 18:30
Body bike
Ole Brøkker-Knudsen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
18:00 - 18:45
Step
Maj-Britt Vebå Aul
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
19:00 - 20:00
Pilates
Rikke Marie Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
19:00 - 20:15
Yoga
Susanne Warberg Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
20:00 - 20:45
Vand til kant træning
Henrik Schmidt Asmussen m.fl.
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
Torsdag 21. marts 2024
08:30 - 09:30
Body Bike
Jørn Rasmus Hansen
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
09:00 - 10:00
MBL-jumping
Gitte Ørnstrøm
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
15:00 - 15:45
Aqua fitness
Nikolaj Ørbæk Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping
Jeanette Bøgeskov
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 17:45
Core/ puls
Michel Gynthersen Schmidt
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:30 - 18:30
Body bike
Ole Brøkker-Knudsen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
18:00 - 18:45
Step
Maj-Britt Vebå Aul
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
19:00 - 20:00
Pilates
Rikke Marie Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
19:00 - 20:15
Yoga
Susanne Warberg Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
20:00 - 20:45
Vand til kant træning
Henrik Schmidt Asmussen m.fl.
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
Tor 21. mar 2024
08:30 - 09:30
Body Bike
Jørn Rasmus Hansen
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
09:00 - 10:00
MBL-jumping
Gitte Ørnstrøm
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
15:00 - 15:45
Aqua fitness
Nikolaj Ørbæk Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping
Jeanette Bøgeskov
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 17:45
Core/ puls
Michel Gynthersen Schmidt
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:30 - 18:30
Body bike
Ole Brøkker-Knudsen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
18:00 - 18:45
Step
Maj-Britt Vebå Aul
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
19:00 - 20:00
Pilates
Rikke Marie Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
19:00 - 20:15
Yoga
Susanne Warberg Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
20:00 - 20:45
Vand til kant træning
Henrik Schmidt Asmussen m.fl.
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
Torsdag 21. marts 2024
08:30 - 09:30
Body Bike
Jørn Rasmus Hansen
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
09:00 - 10:00
MBL-jumping
Gitte Ørnstrøm
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
15:00 - 15:45
Aqua fitness
Nikolaj Ørbæk Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping
Jeanette Bøgeskov
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 17:45
Core/ puls
Michel Gynthersen Schmidt
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:30 - 18:30
Body bike
Ole Brøkker-Knudsen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
18:00 - 18:45
Step
Maj-Britt Vebå Aul
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
19:00 - 20:00
Pilates
Rikke Marie Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
19:00 - 20:15
Yoga
Susanne Warberg Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
20:00 - 20:45
Vand til kant træning
Henrik Schmidt Asmussen m.fl.
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
Fredag 22. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Dorte Kronborg Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
07:45 - 08:20
Deep Water Puls
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
Cirkel træning
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
09:00 - 10:00
SDS træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:00 - 11:00
Mor/baby træning
Lene Oxholm Ballisager
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:15 - 11:00
Cirkeltræning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 18:00
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
Fredag 22. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Dorte Kronborg Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
07:45 - 08:20
Deep Water Puls
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
Cirkel træning
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
09:00 - 10:00
SDS træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:00 - 11:00
Mor/baby træning
Lene Oxholm Ballisager
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:15 - 11:00
Cirkeltræning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 18:00
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
Fre 22. mar 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Dorte Kronborg Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
07:45 - 08:20
Deep Water Puls
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
Cirkel træning
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
09:00 - 10:00
SDS træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:00 - 11:00
Mor/baby træning
Lene Oxholm Ballisager
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:15 - 11:00
Cirkeltræning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 18:00
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
Fredag 22. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Dorte Kronborg Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
07:45 - 08:20
Deep Water Puls
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
Cirkel træning
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
09:00 - 10:00
SDS træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:00 - 11:00
Mor/baby træning
Lene Oxholm Ballisager
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:15 - 11:00
Cirkeltræning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 18:00
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
Lørdag 23. marts 2024
Ingen aktiviteter at vise
Lørdag 23. marts 2024
Ingen aktiviteter at vise
Lør 23. mar 2024
Ingen aktiviteter at vise
Lørdag 23. marts 2024
Ingen aktiviteter at vise
Søndag 24. marts 2024
10:00 - 10:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Fritids- og Aktivitetscenter
10:00 - 10:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Fritids- og Aktivitetscenter
10:00 - 11:00
Body bike
Helle Kreipke
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
Søndag 24. marts 2024
10:00 - 10:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Fritids- og Aktivitetscenter
10:00 - 10:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Fritids- og Aktivitetscenter
10:00 - 11:00
Body bike
Helle Kreipke
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
Søn 24. mar 2024
10:00 - 10:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Fritids- og Aktivitetscenter
10:00 - 10:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Fritids- og Aktivitetscenter
10:00 - 11:00
Body bike
Helle Kreipke
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
Søndag 24. marts 2024
10:00 - 10:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Fritids- og Aktivitetscenter
10:00 - 10:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Fritids- og Aktivitetscenter
10:00 - 11:00
Body bike
Helle Kreipke
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
Mandag 18. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Frank Pedersen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
08:00 - 08:45
Aqua fitness
Gitte Ørnstrøm
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
MBL - Mave/Baller/Lår
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 10:00
Funktionel træning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
10:15 - 11:00
Funktionel Træning
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
11:00 - 11:25
Baby svømning
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Lille bassin Strib Svømmehal
11:30 - 11:55
Baby svømning
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Lille bassin Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping Fusion
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:50
Pump
Michel Gynthersen Schmidt
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:30 - 18:30
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
18:00 - 18:45
Slynge træning
Michel Gynthersen Schmidt
Lillebæltshallerne: Spejlsal 2 Middelfart v/Squash
18:00 - 19:00
Body Bike
Ole Brøkker-Knudsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
18:00 - 19:00
Flow Yoga
Louise Lykke
Holdlokaler: Lokale 3 Stor Strib Fritids- og Aktivitetscenter
Mandag 18. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Frank Pedersen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
08:00 - 08:45
Aqua fitness
Gitte Ørnstrøm
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
MBL - Mave/Baller/Lår
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 10:00
Funktionel træning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
10:15 - 11:00
Funktionel Træning
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
11:00 - 11:25
Baby svømning
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Lille bassin Strib Svømmehal
11:30 - 11:55
Baby svømning
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Lille bassin Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping Fusion
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:50
Pump
Michel Gynthersen Schmidt
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:30 - 18:30
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
18:00 - 18:45
Slynge træning
Michel Gynthersen Schmidt
Lillebæltshallerne: Spejlsal 2 Middelfart v/Squash
18:00 - 19:00
Body Bike
Ole Brøkker-Knudsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
18:00 - 19:00
Flow Yoga
Louise Lykke
Holdlokaler: Lokale 3 Stor Strib Fritids- og Aktivitetscenter
Man 18. mar 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Frank Pedersen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
08:00 - 08:45
Aqua fitness
Gitte Ørnstrøm
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
MBL - Mave/Baller/Lår
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 10:00
Funktionel træning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
10:15 - 11:00
Funktionel Træning
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
11:00 - 11:25
Baby svømning
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Lille bassin Strib Svømmehal
11:30 - 11:55
Baby svømning
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Lille bassin Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping Fusion
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:50
Pump
Michel Gynthersen Schmidt
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:30 - 18:30
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
18:00 - 18:45
Slynge træning
Michel Gynthersen Schmidt
Lillebæltshallerne: Spejlsal 2 Middelfart v/Squash
18:00 - 19:00
Body Bike
Ole Brøkker-Knudsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
18:00 - 19:00
Flow Yoga
Louise Lykke
Holdlokaler: Lokale 3 Stor Strib Fritids- og Aktivitetscenter
Mandag 18. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Frank Pedersen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
08:00 - 08:45
Aqua fitness
Gitte Ørnstrøm
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
MBL - Mave/Baller/Lår
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 10:00
Funktionel træning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
10:15 - 11:00
Funktionel Træning
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
11:00 - 11:25
Baby svømning
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Lille bassin Strib Svømmehal
11:30 - 11:55
Baby svømning
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Lille bassin Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping Fusion
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:50
Pump
Michel Gynthersen Schmidt
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:30 - 18:30
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
18:00 - 18:45
Slynge træning
Michel Gynthersen Schmidt
Lillebæltshallerne: Spejlsal 2 Middelfart v/Squash
18:00 - 19:00
Body Bike
Ole Brøkker-Knudsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
18:00 - 19:00
Flow Yoga
Louise Lykke
Holdlokaler: Lokale 3 Stor Strib Fritids- og Aktivitetscenter
Tirsdag 19. marts 2024
08:30 - 09:30
Body Bike
Jørn Rasmus Hansen
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
09:00 - 10:00
Slynge/core træning
Michel Gynthersen Schmidt
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 10:15
Yoga
Mille Kaadt
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
10:15 - 11:00
Funktionel senior træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:30 - 11:45
Bindevævsmassage
Mille Kaadt
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 17:45
Cirkel med step
Lone Laustrup
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:15 - 18:15
Body bike
Helle Kreipke
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
18:05 - 18:50
Jumping
Jeanette Bøgeskov
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
19:00 - 19:45
Aqua fitness
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
19:00 - 20:00
Pilates
Rikke Marie Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
20:00 - 20:45
Saunagus damer
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Sauna damer Strib Svømmehal
20:00 - 20:45
Saunagus herrer
Lars Erichsen Boesen
Svømmehal: Sauna herrer Strib Svømmehal
Tirsdag 19. marts 2024
08:30 - 09:30
Body Bike
Jørn Rasmus Hansen
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
09:00 - 10:00
Slynge/core træning
Michel Gynthersen Schmidt
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 10:15
Yoga
Mille Kaadt
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
10:15 - 11:00
Funktionel senior træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:30 - 11:45
Bindevævsmassage
Mille Kaadt
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 17:45
Cirkel med step
Lone Laustrup
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:15 - 18:15
Body bike
Helle Kreipke
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
18:05 - 18:50
Jumping
Jeanette Bøgeskov
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
19:00 - 19:45
Aqua fitness
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
19:00 - 20:00
Pilates
Rikke Marie Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
20:00 - 20:45
Saunagus damer
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Sauna damer Strib Svømmehal
20:00 - 20:45
Saunagus herrer
Lars Erichsen Boesen
Svømmehal: Sauna herrer Strib Svømmehal
Tir 19. mar 2024
08:30 - 09:30
Body Bike
Jørn Rasmus Hansen
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
09:00 - 10:00
Slynge/core træning
Michel Gynthersen Schmidt
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 10:15
Yoga
Mille Kaadt
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
10:15 - 11:00
Funktionel senior træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:30 - 11:45
Bindevævsmassage
Mille Kaadt
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 17:45
Cirkel med step
Lone Laustrup
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:15 - 18:15
Body bike
Helle Kreipke
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
18:05 - 18:50
Jumping
Jeanette Bøgeskov
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
19:00 - 19:45
Aqua fitness
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
19:00 - 20:00
Pilates
Rikke Marie Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
20:00 - 20:45
Saunagus damer
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Sauna damer Strib Svømmehal
20:00 - 20:45
Saunagus herrer
Lars Erichsen Boesen
Svømmehal: Sauna herrer Strib Svømmehal
Tirsdag 19. marts 2024
08:30 - 09:30
Body Bike
Jørn Rasmus Hansen
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
09:00 - 10:00
Slynge/core træning
Michel Gynthersen Schmidt
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 10:15
Yoga
Mille Kaadt
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
10:15 - 11:00
Funktionel senior træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:30 - 11:45
Bindevævsmassage
Mille Kaadt
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 17:45
Cirkel med step
Lone Laustrup
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:15 - 18:15
Body bike
Helle Kreipke
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
18:05 - 18:50
Jumping
Jeanette Bøgeskov
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
19:00 - 19:45
Aqua fitness
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
19:00 - 20:00
Pilates
Rikke Marie Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
20:00 - 20:45
Saunagus damer
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Sauna damer Strib Svømmehal
20:00 - 20:45
Saunagus herrer
Lars Erichsen Boesen
Svømmehal: Sauna herrer Strib Svømmehal
Onsdag 20. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Dorte Kronborg Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
Cirkel med step
Gitte Ørnstrøm
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
09:00 - 09:45
Aqua fitness
Nikolaj Ørbæk Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
10:15 - 11:15
Mor/ baby træning
Lene Oxholm Ballisager
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping Fusion
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Funktionel træning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:30 - 18:00
Deep Water Puls
Michel Gynthersen Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
18:00 - 18:45
Stram Op
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
18:00 - 18:50
Body Bike
Keld Bach Randers
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
18:00 - 19:00
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
19:00 - 20:15
SDS træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
20:30 - 21:15
Meditation og Saunagus damer
Rikke Lee
Svømmehal: Sauna damer Strib Svømmehal
Onsdag 20. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Dorte Kronborg Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
Cirkel med step
Gitte Ørnstrøm
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
09:00 - 09:45
Aqua fitness
Nikolaj Ørbæk Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
10:15 - 11:15
Mor/ baby træning
Lene Oxholm Ballisager
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping Fusion
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Funktionel træning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:30 - 18:00
Deep Water Puls
Michel Gynthersen Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
18:00 - 18:45
Stram Op
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
18:00 - 18:50
Body Bike
Keld Bach Randers
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
18:00 - 19:00
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
19:00 - 20:15
SDS træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
20:30 - 21:15
Meditation og Saunagus damer
Rikke Lee
Svømmehal: Sauna damer Strib Svømmehal
Ons 20. mar 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Dorte Kronborg Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
Cirkel med step
Gitte Ørnstrøm
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
09:00 - 09:45
Aqua fitness
Nikolaj Ørbæk Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
10:15 - 11:15
Mor/ baby træning
Lene Oxholm Ballisager
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping Fusion
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Funktionel træning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:30 - 18:00
Deep Water Puls
Michel Gynthersen Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
18:00 - 18:45
Stram Op
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
18:00 - 18:50
Body Bike
Keld Bach Randers
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
18:00 - 19:00
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
19:00 - 20:15
SDS træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
20:30 - 21:15
Meditation og Saunagus damer
Rikke Lee
Svømmehal: Sauna damer Strib Svømmehal
Onsdag 20. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Dorte Kronborg Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
Cirkel med step
Gitte Ørnstrøm
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
09:00 - 09:45
Aqua fitness
Nikolaj Ørbæk Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
10:15 - 11:15
Mor/ baby træning
Lene Oxholm Ballisager
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping Fusion
Gitte Ørnstrøm
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Funktionel træning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:30 - 18:00
Deep Water Puls
Michel Gynthersen Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
18:00 - 18:45
Stram Op
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
18:00 - 18:50
Body Bike
Keld Bach Randers
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
18:00 - 19:00
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
19:00 - 20:15
SDS træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
20:30 - 21:15
Meditation og Saunagus damer
Rikke Lee
Svømmehal: Sauna damer Strib Svømmehal
Torsdag 21. marts 2024
08:30 - 09:30
Body Bike
Jørn Rasmus Hansen
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
09:00 - 10:00
MBL-jumping
Gitte Ørnstrøm
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
15:00 - 15:45
Aqua fitness
Nikolaj Ørbæk Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping
Jeanette Bøgeskov
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 17:45
Core/ puls
Michel Gynthersen Schmidt
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:30 - 18:30
Body bike
Ole Brøkker-Knudsen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
18:00 - 18:45
Step
Maj-Britt Vebå Aul
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
19:00 - 20:00
Pilates
Rikke Marie Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
19:00 - 20:15
Yoga
Susanne Warberg Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
20:00 - 20:45
Vand til kant træning
Henrik Schmidt Asmussen m.fl.
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
Torsdag 21. marts 2024
08:30 - 09:30
Body Bike
Jørn Rasmus Hansen
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
09:00 - 10:00
MBL-jumping
Gitte Ørnstrøm
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
15:00 - 15:45
Aqua fitness
Nikolaj Ørbæk Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping
Jeanette Bøgeskov
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 17:45
Core/ puls
Michel Gynthersen Schmidt
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:30 - 18:30
Body bike
Ole Brøkker-Knudsen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
18:00 - 18:45
Step
Maj-Britt Vebå Aul
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
19:00 - 20:00
Pilates
Rikke Marie Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
19:00 - 20:15
Yoga
Susanne Warberg Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
20:00 - 20:45
Vand til kant træning
Henrik Schmidt Asmussen m.fl.
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
Tor 21. mar 2024
08:30 - 09:30
Body Bike
Jørn Rasmus Hansen
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
09:00 - 10:00
MBL-jumping
Gitte Ørnstrøm
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
15:00 - 15:45
Aqua fitness
Nikolaj Ørbæk Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping
Jeanette Bøgeskov
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 17:45
Core/ puls
Michel Gynthersen Schmidt
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:30 - 18:30
Body bike
Ole Brøkker-Knudsen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
18:00 - 18:45
Step
Maj-Britt Vebå Aul
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
19:00 - 20:00
Pilates
Rikke Marie Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
19:00 - 20:15
Yoga
Susanne Warberg Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
20:00 - 20:45
Vand til kant træning
Henrik Schmidt Asmussen m.fl.
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
Torsdag 21. marts 2024
08:30 - 09:30
Body Bike
Jørn Rasmus Hansen
Holdlokaler: Holdlokale 1 Bike Middelfart Motionscenter
09:00 - 10:00
MBL-jumping
Gitte Ørnstrøm
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
15:00 - 15:45
Aqua fitness
Nikolaj Ørbæk Schmidt
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
17:00 - 17:45
Jumping
Jeanette Bøgeskov
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 17:45
Core/ puls
Michel Gynthersen Schmidt
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
17:30 - 18:30
Body bike
Ole Brøkker-Knudsen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
18:00 - 18:45
Step
Maj-Britt Vebå Aul
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
19:00 - 20:00
Pilates
Rikke Marie Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
19:00 - 20:15
Yoga
Susanne Warberg Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
20:00 - 20:45
Vand til kant træning
Henrik Schmidt Asmussen m.fl.
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
Fredag 22. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Dorte Kronborg Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
07:45 - 08:20
Deep Water Puls
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
Cirkel træning
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
09:00 - 10:00
SDS træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:00 - 11:00
Mor/baby træning
Lene Oxholm Ballisager
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:15 - 11:00
Cirkeltræning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 18:00
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
Fredag 22. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Dorte Kronborg Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
07:45 - 08:20
Deep Water Puls
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
Cirkel træning
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
09:00 - 10:00
SDS træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:00 - 11:00
Mor/baby træning
Lene Oxholm Ballisager
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:15 - 11:00
Cirkeltræning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 18:00
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
Fre 22. mar 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Dorte Kronborg Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
07:45 - 08:20
Deep Water Puls
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
Cirkel træning
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
09:00 - 10:00
SDS træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:00 - 11:00
Mor/baby træning
Lene Oxholm Ballisager
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:15 - 11:00
Cirkeltræning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 18:00
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
Fredag 22. marts 2024
06:00 - 06:50
Body Bike
Dorte Kronborg Hansen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
07:45 - 08:20
Deep Water Puls
Lene Oxholm Ballisager
Svømmehal: Store bassin Strib Svømmehal
09:00 - 09:45
Cirkel træning
Max Rønnow Jensen
Fitnesscenter: Spejlsal 2 Lillebæltshallerne v/Squash
09:00 - 10:00
SDS træning
Rikke Lee
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:00 - 11:00
Mor/baby træning
Lene Oxholm Ballisager
Holdlokaler: Holdlokale Strib Svømmehal
10:15 - 11:00
Cirkeltræning
Max Rønnow Jensen
Holdlokaler: Holdlokale 2 Lillebæltshallerne v/Squash
17:00 - 18:00
Body bike
Kim Herløv Hansen
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
Lørdag 23. marts 2024
Ingen aktiviteter at vise
Lørdag 23. marts 2024
Ingen aktiviteter at vise
Lør 23. mar 2024
Ingen aktiviteter at vise
Lørdag 23. marts 2024
Ingen aktiviteter at vise
Søndag 24. marts 2024
10:00 - 10:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Fritids- og Aktivitetscenter
10:00 - 10:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Fritids- og Aktivitetscenter
10:00 - 11:00
Body bike
Helle Kreipke
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
Søndag 24. marts 2024
10:00 - 10:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Fritids- og Aktivitetscenter
10:00 - 10:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Fritids- og Aktivitetscenter
10:00 - 11:00
Body bike
Helle Kreipke
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
Søn 24. mar 2024
10:00 - 10:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Fritids- og Aktivitetscenter
10:00 - 10:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Fritids- og Aktivitetscenter
10:00 - 11:00
Body bike
Helle Kreipke
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
Søndag 24. marts 2024
10:00 - 10:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Fritids- og Aktivitetscenter
10:00 - 10:55
Zumba
Berit Lykke Madsen
Holdlokaler: Holdlokale Strib Fritids- og Aktivitetscenter
10:00 - 11:00
Body bike
Helle Kreipke
Fitnesscenter: Spejlsal 1 Lillebæltshallerne v/Motionscenter
Indlæser...
Velkommen / Welcome
Vælg dit sprog her / Please select your language
×
Login til konto
Forbliv logget ind
Login
Login
Fremsend ny kode pr. mail
Fremsend ny kode pr. mail
Fremsend ny kode pr. SMS
Husk mit valg
Ingen konto?
Opret konto her
.
Glemt login-oplysninger?
Find dem her
.